ÚVOD   TLAČ   Facebook oficiálne stránky
ŠKOLA, ZDRAVIE, CIRKEV
KULTÚRA
ŠPORT
ORGANIZÁCIE
SLUŽBY V OBCI
FIRMY V OBCI
ZDRUŽENIA OBCÍ
POČASIE
ODKAZY
popovice
zs kalnica
pohostinstvo Potoček
zlaty erb
babyburza.sk
SAMOSPRÁVA
POVINNÉ ZVEREJŇOVANIE
RÔZNE
UŽITOČNÉ INFO
GALÉRIE

Najnovšie galérie:


Výročie oslobodenia obce
04.2021
________________________


Testovanie COVID-19
23.01.2021
________________________


Odhŕňanie snehu
01.2021
________________________


Mikulášsky večer
4.12.2020
________________________


Najkrajšia predzáhradka
22.10.2020
________________________


TJ Zavažan, prípravka
3.9.2020
________________________


BIKEFEST 2020
4.9.2020
________________________


Hurbanova lipa
29.6.2020
________________________


Detské ihrisko
jar 2020
________________________Články / Stolnotenisový turnaj
  14.8.2008 Stolnotenisový turnaj    Dňa 22.3.2008 sa uskutočnil stolnotenisový turnaj Nevada cup v Novom Meste nad Váhom, ktorého sa zúčastnili Erik Kukučka a Miloš Trgo. Aj tu preukázali svoje schopnosti v stolnom tenise a priniesli si domov krásne poháre. V Turnaji prvé miesto získal Erik Kukučka a druhé Miloš Trgo.
     Dňa 24.5.2008 sa uskutočnil po druhýkrát turnaj mladších a starších žiakov v stolnom tenise v našej stolnotenisovej herni. Turnaja sa zúčastnilo 12 detí z obce. Deti prežili pekný športový deň, všetci veľmi bojovali o čo najlepšie umiestnenie. Víťazom mladších žiakov sa stal Lukáš Kukučka a víťazom starších žiakov Roman Janega. Teší nás záujem mladšej generácie o tento šport a veríme, že budúci rok sa deti opäť zúčastnia pekne pripraveného turnaja. Poďakovanie patrí všetkým organizátorom a sponzorom, ktorí pripravili veľmi pekné ceny a taktiež občerstvenie. Video a fotky z tohto podujatia nájdete na internetovej stránke našej obce.
     Naša stolnotenisová herňa sa stále svojpomocne buduje. Miestnosť sa vystierkovala, upravilo sa osvetlenie, steny skrášľujú nástenky, na ktorých sú informácie z činnosti, taktiež sú tu vystavené všetky víťazné poháre. V blízkej budúcnosti sa bude maľovať. Snažíme sa, vybudovať čo najlepšie podmienky pre tento šport. Poďakovanie za prácu a finančné prostriedky, ktoré boli a sú potrebné na činnosť herne patrí p. Lintnerovi, Janegovi, Pavlúsovi, Šickovi, Trgovi, Kukučkovi.
     Želaním do budúcnosti je užšia spolupráca s Obecným úradom. Radi by sme v decembri zorganizovali turnaj mužov na kvalitnej úrovni a dúfame, že sa nám naše plány podarí naplniť.
Erik Kukučka
 
späť


 

© Obec Kálnica 2007 - 2020, administruje Miroslav Bušo a do roku 2014 aj Martin Markech
Svoje nápady a pripomienky nám posielajte na e-mail:webmaster@kalnica.sk